Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbálek z nudy

fotbalek-z-nudy---male-logo.png

Popis: Fotbálek z nudy je fotbalová soutěž pořádaná společností Czech Cyper Company. Jedná se o amatérský fotbal skupiny hráčů, kteří se přibližně jednou za měsíc sejdou aby si zahráli fotbal. Vstup pro diváky je zadarmo a může se přijít podívat každý. Hrát mohou ovšem jen oficiální, vybraní hráči. Vybavení pro rohodčí a hráče je pokaždé zajištěno. Všechny zápasy (kola) jsou zapsány na tyto webové stránky. Na Tabulku jednotlivých hráčů se zde můžete také podívat. 

Oficiální pravidla: 2 týmy, každý tým má 3 - 4 hráče (hra v 6 nebo 8). V nedostatečném počtu hráčů je vyjímkou hra v 5. Pátý hráč přestupuje v poločase do druhého výchozího týmu a má jiné bodování. Náhradníci mají právo hrát jen tehdy, když není přítomen někdo z oficiální tabulky hráčů. Jeden z hráčů je kapitánem týmu. Kapitán je předem určen a nemůže být od 2. éry stejný dvakrát po sobě (náhradníci jsou kapitány jen ojediněle). Kapitán si losuje své hráče a jeho tým nese název podle vybraného jména na začátku soutěže. Základní hrací doba je 2x45 minut + nastavené minuty. Hráči se nemůžou střídat. Pokud skončí zápas remízou, kopou se penalty (hráči se střídají) každý tým 3 penalty + prodloužení. Zápas je řízený rozhodčím, který hlídá čas a určuje hrubost přestupku. Tvrdší fauly se trestají kartami: žlutá karta - 2 minuty trest, červená karta - 4 minuty trest, 2x žlutá karta = červená. Po faulu se rozehrává přímý kop a v pokutovém území se kope penalta. Po jednotlivých gólech jsou úvodní výkopy. Za bránou se nehraje (out). Pokud míč za vlastní čáru zakopne protihráč, kope se od vlastní brány, pokud spoluhráč, soupeř odkopává míč od rohu červené části hřiště. Brankář může míč držet v rukou jen ve vlastním pokutovým území. Každý tým může mít v zápase 1 oddechový čas po dobu 2 minut o kterém rozhoduje kapitán. Všechny zápasy, tresty a jednotlivé góly jsou obodovány a zapsány do oficiálních tabulek. Góly z penalt se nepočítají.

Místo, datum a čas: FZN se hraje na Mělníku, na hřišti za velkým Tescem, které je pro týmy hráčů neutrální (nedá se zaručit, že hřiště nebude obsazeno). Zápasy probíhají pravidelně, přibližně 1x za 2 měsíce. Nejčastěji v sobotu nebo o státní svátky. Během prázdnin ve většině případů o všední dny. Klasická doba výkopu je od 10:00 hodin. Datum a čas je nejdéle týden před naplánovaném utkáním zápsán do Facebookové události a také na webové stránky. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V mrazech - 5°C a více se FZN ruší!

hriste-fzn.pngŘeditel soutěže: Filip Přibyl

Realizační tým: Pořadatel a vedoucí - Filip Přibyl, asistent - Patrik Malák, hlavní rozhodčí - Zdeněk Tišev, Jan Miženko

 
 

 

Portrét


Kontakt

Filip Přibyl

776 164 786

pribyl.mk@seznam.cz

AnketaStatistiky

Online: 1
Celkem: 47863
Měsíc: 174
Den: 9