Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

PF 2015 přeje Czech Cyper Company

Dnes jsou to 4 roky od prvního utkání FZN. Tento rok nebyl pro tým vůbec jednoduchý, ani příliš vydařený. Proběhlo mnoho změn nejen kvůli zrušení "B" týmu, ale také příčinou odchodu hned několika hráčů v hlavním výběru, kteří byli na konci roku nahrazeni. To zanechalo stopu i na počtu odehraných zápasů (pouze čtyři) Dohromady týmem prošlo už celkem 20 hráčů, což je správná odpověď poslední ankety na pravé straně. Ovšem pouze 4 z nich jsou součástí této skupiny od počátečního zápasu až do dnes. Pojďme se podívat na KOMPLETNÍ SEZNAM ÚČASTNÍKŮ FZN:

1) Veteráni (v týmu od počátku soutěže): F. Přibyl, P. Malák, T. Kubeš, V. Kučera.

2) Aktuální hráči: Z. Tišev (dlouhodobý), J. Boušek, T. Knespl.

3) Nováčci (přiřazeni na konci roku): M. Semelka, J. Miženko, J. Žiačik, T. Vnuk.

4) Bývalý platní hráči (odehráli alespoň 10 zápasů): V. Chvoj, P. Hála, J. Kožnar, J. Žemlička.

5) Chvilková výpomoc (ohřáli se méně jak 10 zápasů): V. Urbánek, K. Toušek, M. Kotrbatý.

6) Blesková výpomoc (méně než 2 zápasy): J. Bouša, T. Henc.

Nyní je tým snad už finálně vyspravený, aktuální sestava již byla v posledním odehraném kole vzkoušena a vše šlapalo tak jak má. Nezbývá než FZN popřát v tomto roce co nejvíce vydařených zápasů, žádná nová jména na seznamu, aby nám ještě nějaký ten čas vydrželo a příštím rokem řádně oslavilo jubileum 5 let speciálním zápase (počítá se s uskutečněním večerního zápasu s ohňostrojem).

"B" tým končí

Po necelých 8 měsících se "B" tým FZN po dohodě se všemi členy týmu ruší, kvůli špatné organizaci. Vybraní hráči kteří ale chtějí pokračovat posílí bývalý "A" tým, teď už FZN ®. Konkrétně místo Václava Urbánka přichází do základní osmičky Matěj Semelka, kterému budou převedeny jeho body a dvojice Tomáš Knespl, Jan Miženko doplní zbylá místa v náhradnících, kde je aktivní jen Zdeněk Tišev.

Slova ředitele C.C.C Filipa Přibyla: Celý případ s béčkem mě mrzí. Derby bylo skvělé zpestření sezóny, pro hráče to byla velká motivace a i samotný "B" tým byl známkou růstu soutěže, ale bohužel to nefungovalo, nebyl v týmu člověk kdo by zápasy organizoval a já se o dvě skupiny najednou starat nezvládnu, mimochodem dohoda byla jasná. Od prvního derby nebyl odehrán jediný zápas a nadcházející srpnové nemohlo proběhnout, chyběli výsledky. Proto jsme se po dohodě rozhodli, že bude lepší "B" tým zrušit, aby nebyl zbytečný chaos a FZN se nakonec úplně nerozpadlo. Toto rozhodnutí zlepší i chod našeho týmu, ve kterém byli také slabší články. Ty nahradí vybrané posily, které chtějí pokračovat.

První Grand se maximálně povedl! Brzo se můžeme těšit na další.

Historicky poprvé uspořádaný velkolepý osmičlenný turnaj společností Czech Cyper Company, pravým názvem Cyper Grand Open se po obavách nakonec vydařil na 100 %. Atmosféra byla báječná, všechny zápasy proběhli s minimálním zpožděním a celá událost nesla profesionálního a sportovního ducha, přitom padali vtipy a byla legrace. Další turné by mělo proběhnout už začátkem letních prázdnin, přednost bude mít stejná sestava.

Slova ředitele C.C.C Filipa Přibyla: Mám velkou radost, že to vše do puntíku klaplo, moc jsem tomu z počátku nevěřil, poté co hlavní tři hráči odmítli. Měl jsem ráno před zahájením docela strach, že přijdeme na kurt a bude nás tam sedm. Náhradníci ale nezklamali, všem chci moc poděkovat, že si udělali čas a mohli jsme tuto mimořádnou událost zrealizovat. Složení hráčů bylo parádní. Panovala přátelská atmosféra, která mírně zhoustla jen po prohraném semifinále Zdeňka Tiševa, který měl nepříjemné potíže s drnčením rakety, které vyvrcholili až k předčasnému odjezdu, který mu byl naštěstí včas vymluven. Na Open nechyběl ani pravý exhibicionista. Také mě potěšilo, že se první turné všem líbilo a o další je velký zájem. Druhý Grand by měl být na programu na začátku prázdnin a velmi rád bych ho odehrál ve stejně skvělé nebo alespoň podobné sestavě. Přednostně tak bude pozvána ta samá skupina lidí.

Derby ovládl mladý "B" tým, áčko rozstřílel rozdílem pěti branek!

Po prvním derby na straně originálů FZN ("A" týmu) moc radosti nebylo, zachovat čest a zvítězit jako hlavní tým nesoucí označení "A" se nepovedlo. První střetnutí tak vyhrál podceňovaný nováček poměrem 8:13. Hodnocení zápasu kapitána "A" týmu: "Bohužel máme samé sólisty a chyběl nám tvořivý hráč jako je v béčku Haky (Adam Hackl). Je možné, že kdyby nastoupil Tomáš Kubeš, tak by nám v této disciplíně pomohl. I jejich obrana fungovala skvěle, takže šance prokličkovat se těsně před bránu sólo byly minimální. Na tvořivé činnosti musíme do srpna zapracovat, vyhráli zaslouženě"

Minutu po minutě: Od začátku bylo utkání ve statistice držení míče jednoznačně na straně druhého výběru. Na poměr střel ale vítězily legendy, ovšem střeli svatyni brankáře Semelky nějak více neohrozily, byly to spíše takové lahůdky přímo do náruče. "B" tým od počátku velmi dobře bránil, o tuto práci se staral především nekompromisní Jan Miženko, přes kterého se dalo jen těžko projít. Na tabuli tak svítilo po necelých 20. minutách skóre 4:1 a ze strany odhodlaného "A" týmu se začali ozývat výroky ve smyslu "Dobrý, už to nebude s nulou". Atmosféra houstla. Začali mírné hádky mezi spoluhráči áčka, které dovršila vážnější potyčka mezi hráči Malák - Miženko, z které nakonec rozhodčí Zdeněk Tišev nevyvodil žádné následky a žlutý karton, tak zůstal schovaný v kapsičce. Za stavu 2:6 pak foukl do píšťalky a první dějství bylo minulostí. V druhým poločase se situace uklidnila a hra se více vyrovnala. Rozhodující moment ke zklidnění hry a snaze více zahrozit soupeři byla pro áčko odpískaná penalta, kterou suverénně proměnil kapitán Filip Přibyl. Sebevědomí tak na chvíli stouplo a dalšími góly pak přispěl také Jan Boušek, který nahrazoval Tomáše Kubeše. "B" tým si ale stále držel náskok 4-5 gólů a pohodlné vedení opět ke konci utkání pojistil se štěstím hráč Miženko lobem kolenem a poté zkušeně zkušeně po zpracování skóroval tahoun mužstva a hlavní tvůrce hry Adam Hackl skvělou hlavičkou. Utkání nakonec skončilo za stavu 8:13 a prvním šťastlivcem se v novém FZN Derby stal výběr "B", který bude vítězství obhajovat při dalším shledání v měsíci srpnu.

Nové Facebookové stránky a za 3 dny 140 liků.. Děkujeme!

Na síti Facebook byla vytvořena ještě jedna novinka a to oficiální stránky Fotbálku z nudy. Za 3 dny jste nám udělili neskutečných 140 liků. Děkujeme všem co se na tom podíleli a doufáme, že se vám budou příspěvky na stránce líbit a že vás nezklameme. Budeme moc vděční všem, kteří na tlačítko TO SE MI LÍBÍ ještě neklikli pokud to napraví https://www.facebook.com/fotbalekznudy

Co bude na stránky přidáváno?  

1) Veškeré novinky a důležité informace, popřípadě zajímavosti z fotbalu.

2) Po každém kole odkaz na aktuální tabulku + zápis nazvaný "Zpravodaj"

TV Live Fzn konečně na YouTube!

Už více jak staré video ze 7. kola Fotbálku z nudy je není ke shlédnutí na serveru YouTube. V druhé éře Fzn by se mělo jedno vybrané kolo také natáčet.

Video ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=Tbm2RGEmwOU

Přichází druhá éra Fotbálku z nudy a s ní i další novinky!

Zanedlouho začne nová éra Fzn která bude obohacena několika následujícími novinkami. Start druhé části by měl být koncem září nebo začátkem října.

1) Nové logo - Fzn bude mít nové černočervené logo se stínem fotbalisty. Pokud bude většina chtít, mohou se objednat trička s potiskem nového loga, které by stáli kolem 200 Kč. Peníze by hráči zaplatily před obědnáním, na aktuálním Fzn a nadcházející kolo by trika dostali.

2) Nové webové stránky - Pro lepší přehlednost budou upraveny webové stránky. Adresa zůstane stále stejná: www.cyper-cup.estranky.cz

3) Portréty a přehled hráčů - Na nových stránkách bude zavedena rubrika Hráči Fzn, ve které by měl mít každý oficiální hráč fotku, statistiky (počet vstřelených gólů, zápasů...) a malou anketu The Favorite (nejoblíbenější číslo, hráč...) - Hráči by měli být vyfoceni na prvním Fzn druhé éry, anketa bude zaslána přes Facebook.

4) Vlastní tým hráče - Každý hráč si před začátkem druhé éry zvolí jméno svého týmů. Pokud bude hráč kapitánem, jeho tým ponese vždy toto jméno. Toto pravidlo je zavedeno proto aby si hráči nemuseli neustále vymýšlet názvy.

Vyhodnocení CC Sporting Bets je tu!

1) Bouša - 39 bodů, výhra: 200 Kč. 2) Chvoj - 36 bodů, výhra: 100 Kč. 3) Lhoták - 35 bodů, výhra: 50 Kč. 4) Malák - 30 bodů. 5) Kučera - 28 bodů.

Vklad byl 50 Kč. Gratulace všem vítězům  

 

 
 
 

 

Portrét


Kontakt

Filip Přibyl

776 164 786

pribyl.mk@seznam.cz

AnketaStatistiky

Online: 1
Celkem: 44780
Měsíc: 593
Den: 12